LIFESTYLE PORADY

Unikalny prezent dla przyjaciela – postaw na zdjęcia

Przyjaciel jest bardzo bliską osobą. Dlatego też zasługuje na specjalny prezent. Może to być jakaś książka, która na pewno go wciągnie, albo coś związanego z jego zainteresowaniami. Gorzej, jak nie możemy czegoś takiego znaleźć, albo też nie wiemy, co będzie dla niego przydatne. W takich sytuacjach nie powinniśmy iść na łatwiznę i kupować czegoś ogólnego. Lepiej podejść do tematu kreatywnie i dać coś unikalnego i wyjątkowego.

Łatwy sposób na unikatowy prezent dla przyjaciela

Aby uniknąć standardowych prezentów dla przyjaciela ze sklepu, które często nie budzą głębszych uczuć i szybko lądują na boku, warto stworzyć coś własnego. Dobrym sposobem jest wykorzystanie zdjęcia. Nada to podarunkowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Aby dodać nieco humoru i własnego akcentu, możesz też poddać zdjęcie pewnej edycji. Przy szerokiej dostępności programów graficznych, nie będzie to trudne, a z pewnością spowoduje, że Twój przyjaciel się uśmiechnie.

Najciekawsze prezenty ze zdjęciem

Jeśli chcesz sprawić swojemu przyjacielowi wielką niespodziankę, a także dać mu coś wyjątkowego, prezent z zdjęciem będzie doskonałym pomysłem. Kreatywny, prosto od serca, wymagający wysiłku i starań. W ten sposób z pewnością pokażesz mu, jak bardzo Ci na nim zależy. Jakie mogą być przykładowe prezenty oparte na zdjęciach?

Fotoksiążka

Jeśli ostatnio bywałeś z przyjacielem na jakiś ciekawych wyjazdach i posiadasz sporo wspólnych zdjęć, może warto zamówić fotoksiążkę, która upamiętni wspólnie spędzone chwile? Wiele drukarni oferuje takie możliwości. Z CEWE fotoksiążka będziesz mógł sam wybrać zdjęcia, opracować idealną okładkę, a także odpowiednio ułożyć poszczególne fotografie.

Wydruk wielkoformatowy zdjęć

Zamiast wielu zdjęć, możesz podarować mu jedno, ale całkowicie wyjątkowe. Duży plakat ze zdjęciem to doskonały prezent dla przyjaciela. Szczególnie jeśli nadasz mu indywidualny charakter, na przykład poprzez niewielką edycję w programie. Możesz go tym rozbawić, a jednocześnie podarować mu coś, czym będzie mógł się chwalić innym.

Fotonaklejki

Może Twój przyjaciel lubi zawsze być w centrum uwagi? W takim razie warto podarować mu fotonaklejki z jego zdjęciem. Będzie mógł naklejać je wszędzie, aby być zawsze widocznym. Taki prezent ze zdjęciem pozwoli mu też szybko i łatwo podpisywać różne przedmioty, jak na przykład walizkę, swoją podobizną.

Bądź kreatywny i wykorzystaj zdjęcia, aby stworzyć coś wyjątkowego

Najlepszy prezent to taki, w którego stworzenie włożyłeś swój czas i energię. Czy wykorzystasz do tego dodatkowo usługi takie, jak CEWE fotoksiążka, czy też inną drukarnię, ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsze, by przyjaciel wiedział, że jest dla Ciebie na tyle wyjątkowy, że specjalnie dla niego postarałeś się stworzyć coś samemu.

Czy buty szyte ręcznie to dobry wybór?

Similar Posts

2 thoughts on “Unikalny prezent dla przyjaciela – postaw na zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.