MODA

Dlaczego spanie w koszulce satynowej to dobry pomysł?

Zakładanie wygodnej koszulki satynowej do łóżka ma sens, bo komfort jest niezbędny dla zdrowego snu. Owszem – na jakość snu w nocy wpływają różne czynniki, ale okazuje się, że jednym z najważniejszych jest to, jaka bielizna nocna jest Twoim wyborem. Regularne zaburzenia snu mogą negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie i wywołać wahania nastroju. Dlatego podczas snu lepiej postawić na luźne, koszulki satynowe nocne. Mają różne zalety, o których mowa poniżej.

  1. Jak bardzo wygodne są damskie koszulki satynowe?
  2. Jaka jest zależności między spaniem w satynowej koszulce a temperaturą snu?

Jeśli od zawsze miałaś ochotę na to, by satynowa koszula nocna znalazła się w Twojej szafie – czas to zrobić. Tutaj poznasz argumenty, które pokazują, że taka opcja to nie tylko kobiecy wygląd, ale też dużo dobrego dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak bardzo wygodne są damskie koszulki satynowe?

Luźna koszula nocna jest wygodna – co widać już na pierwszy rzut oka: https://donna.pl/12-koszulki-satynowe. Idąc dalej trzeba dodać, że ruchy, jakie wykonuje się mając na sobie damskie koszulki satynowe są naturalne. Założenie tak wygodnej koszulki na cienkich ramiączkach przed pójściem spać pozwoli Ci naprawdę się zrelaksować, gdy znajdziesz się w łóżku. Z drugiej strony – obcisłe koszulki satynowe nocne powinnaś zostawić wyłącznie na specjalne okazje. Takie zbyt dopasowane koszule nocne choć seksowne, to mogą irytować podczas snu, czy nawet utrudniać samo zasypianie.

Jaka jest zależności między spaniem w satynowej koszulce a temperaturą snu?

Pamiętaj, że to jakie to koszulki nocne wybierzesz ma duży wpływ na temperaturę ciała w czasie snu. Na przykład – założenie tej wykonanej z cieplejszych materiałów mogłoby nieznośnie podnosić temperaturę ciała, co może zakłócać sen i nawet można w nocy czuć się odwodnionym z powodu wysokiej temperatury(!). Dlatego też satynowe koszulki nocne – czyli wykonane z lekkiej, miękkiej tkaniny o luźnym kroju są lepszym wyborem. Ba! Wbrew temu, co może podpowiadać Ci intuicja – kobiece koszulki nocne to preferowany wybór również w zimie. W końcu będziesz i tak okrywać się grubą, ciepłą kołdrą – dlatego zrób coś dobrego dla swojego ciała i pozwól, aby lekkie koszulki satynowe pomagały utrzymać zrównoważoną temperaturę ciała, gdy Ty będziesz słodko spać. Zatem drugorzędne będzie to, czy Twoja ulubiona jest do połowy uda, a jej kolor to pudrowy róż, czy postawisz na czarną, satynową koszulę do kostek – w każdym przypadku będzie to mądry wybór. Pamiętaj o tym przy następnych zakupach.

Jak stworzyć klasyczną szafę kapsułową dla kobiet? Sprawdź propozycje od LAVARD!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *