MODA PORADY

Torebki Louis Vuitton – jak rozpoznać podróbkę?

Aby stwierdzić, czy torebka Louis Vuitton jest podróbką, musisz wiedzieć, jak ją rozpoznać. Najpierw poszukaj znaczka „Made in”. To znak rozpoznawczy, który pomoże Ci zidentyfikować autentyczność torby. Podróbka może nie mieć tej pieczęci, więc będziesz musiał przeprowadzić dodatkową kontrolę.

Aby wykryć podróbkę, musisz przyjrzeć się sprzętowi. Większość replik będzie miała mosiężne elementy, które wyglądają jak lustro. Nić do szycia powinna pasować do koloru mosiądzu. Wnętrze torebki również powinno być gładkie i mieć równe szwy. Upewnij się, że sprzęt jest solidny. Podczas gdy podróbki często będą miały niską jakość skóry, metalowe zapięcia będą pokryte złotem lub miedzią.

Oryginalna torebka Louis Vuitton będzie miała wewnątrz numer seryjny i datownik. Jeśli możesz go znaleźć, możesz skontaktować się z Louis Vuitton i poprosić o uwierzytelnione torby. Należy również sprawdzić stan torby. Jeśli jest to torba w stylu vintage, będzie wyglądać na znacznie bardziej zniszczoną niż nowa.

Jak rozpoznać oryginalną torebkę Louis Vuitton?

Pierwszym krokiem do rozpoznania prawdziwej torebki Louis Vuitton jest sprawdzenie wewnętrznej etykiety z logo. Prawdziwe torby wyściełane skórą będą miały czerwoną podszewkę i czarny lub czerwono-srebrny ścieg. Metki zostaną umieszczone po wewnętrznej stronie torby, blisko boków. Powinieneś także sprawdzić czcionki. Niektóre repliki będą wykorzystywać cienką skórzaną wyściółkę i cienką, czerwoną skórzaną rączkę.

Oprócz sprawdzenia numeru seryjnego poszukaj logo. To identyfikuje producenta i ułatwia identyfikację autentyczności torebki. Jeśli nie możesz znaleźć logo, możesz poszukać tagu. Datownik będzie zawierał lokalizację produkcji i unikalny kod. Producent nie umieszcza etykiety na swoich torbach. Zamiast tego do torby dołączy kopertę z paragonem.

Innym sposobem na rozpoznanie podróbki jest szukanie logo LV. Większość autentycznych toreb ma z przodu małe, zaokrąglone O, a numer seryjny jest zwykle wybity literą F, co oznacza Francję. Owalne O oznacza fałszywą torbę. O powinno mieć okrągły kształt. Jeśli tak nie jest, prawdopodobnie jest to podróbka. Jeśli to nie jest O, prawdopodobnie nie jest to LV.

Podróbka to podróbka, jeśli znaczek nie ma logo LV. Torba Louis Vuitton będzie miała wybite logo LV. Na tej pieczątce będzie znak LV oraz miejsce, w którym wykonano worek. Stempel LV jest również wydrukowany na sprzęcie. Na koniec poszukaj emblematu LV. Ta odznaka zostanie ostemplowana inną czcionką niż ta, którą widzisz na autentycznej.

Torebka Louis Vuitton zawsze będzie miała unikalny kod daty. Ten kod daty zostanie wybity na wewnętrznej stronie torby. Oryginalna torba LV to taka, która będzie miała w środku unikalny datownik. Często fałszywa torebka LV będzie miała brązowe wnętrze, podczas gdy autentyczna torebka LV będzie miała jasnobrązowe wnętrze.

Torebki LV powinny być opatrzone logo LV na skórzanej etykiecie. Tłoczenie LV jest wybite na skórzanej etykiecie, więc będziesz chciał sprawdzić szczegóły, aby upewnić się, że to prawdziwy Louis Vuitton. Jeśli tak nie jest, to podróbka. Czcionka na metce powinna być nieco większa niż na prawdziwej torebce LV.

Innym sposobem identyfikacji autentycznej torebki Louis Vuitton jest kod daty. Torby LV wyprodukowane przed początkiem lat 80. nie będą miały kodu daty. Podobnie podróbki nie będą miały numeru seryjnego. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas badania podróbki jest dokładne zbadanie sprzętu torebki. Nieautentyczny sprzęt będzie miał czysty odcisk.

Torebka Louis Vuitton powinna mieć logo. Logo to najbardziej oczywisty sposób na rozpoznanie autentycznej torebki. Logo LV znajduje się tylko na torebkach LV. Nazwę LV można wydrukować na zatrzaskach, sprzęcie lub skórzanych uchwytach. Co więcej, oryginalna torba LV powinna mieć błyszczące lub matowe wykończenie ze skóry LV.

Jeśli brakuje kodu daty lub jest on nieczytelny, oznacza to, że jest fałszywy. Podróbka będzie miała różowawy odcień lub podróbka zostanie wyprodukowana w innym kraju. Oprócz podszewki podróbka prawdopodobnie nie będzie miała oryginalnego kodu daty. Oprócz kodu daty możesz również spojrzeć na materiał. Jeśli skóra jest błyszcząca i elastyczna, to dobry znak, że torba jest oryginalna.

Numer seryjny z boku torebki powie Ci również rok jej produkcji. Fałszywy będzie miał tylko jednocyfrowy numer seryjny, podczas gdy autentyczny będzie miał cztery. Dwie ostatnie cyfry numeru seryjnego to lata użytkowania torby. Data jest również ważna, ponieważ pomoże odróżnić podróbkę od autentycznej. Logo LV znajduje się na spodzie torby i będzie jedyną rzeczą, która ułatwi jej zauważenie.

Torebki Louis Vuitton – Gdzie kupić?

Jeśli kochasz torebki Louis Vuitton, ale nie masz pewności, gdzie je kupić, możesz skontaktować się z centralnym działem obsługi klienta Louis Vuitton. Będą w stanie pomóc Ci znaleźć odpowiednie torby do Twojego budżetu i potrzeb. Po znalezieniu odpowiedniego stylu następnym krokiem jest wybranie sklepu, w którym chcesz go kupić.

Możesz kupić torebkę Louis Vuitton online lub zadzwonić do obsługi klienta firmy i zapytać o dostępność. Możesz kupić torebki na stronie Louis Vuitton lub w sklepie w Twoim mieście. Najpopularniejsze kolory można również znaleźć w sekcji damskiej na stronie. Jest też zakładka damska, w której możesz poszukać konkretnego stylu.

Gdzie kupić torebkę Louis Vuitton? Możesz kupić te drogie przedmioty od renomowanych sprzedawców, ale musisz zachować ostrożność przy ich zakupie. Witryny stron trzecich, takie jak Affirm, często pobierają opłaty wyższe niż sprzedaż detaliczna za przedmiot. RealReal i Fashionphile będą również sprzedawać torebki Louis Vuitton.

Gdzie kupić torebkę Louis Vuitton? Jeśli nie masz pewności, gdzie kupić torebkę Louis Vuitton, koniecznie zapytaj sprzedawcę, gdzie ją znaleźć. Po ustaleniu stylu torebki LouisVuitton nadszedł czas, aby rozpocząć zakupy. Jeśli nie masz pewności, poproś o bezpłatną próbkę skóry torby przed dokonaniem zakupu.

Torebka LouisVuitton to kultowy kawałek haute couture. Kultowa torba ma gładkie płótno i elementy w kolorze złota. Chociaż możesz nie znać tej marki, jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najdroższych torebek. Klasyczną torbę można nosić przez ramię lub jako kopertówkę. Jeśli szukasz tańszej wersji, sprawdź wersję repliki torby w używanym luksusowym sklepie.

Torebka Louis Vuitton to kultowy element mody. Możesz o tym nie myśleć, kiedy o tym myślisz, ale to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Pomimo klasycznego stylu, torebki LV wciąż można znaleźć w Internecie. Firma otworzyła nawet własne sklepy w Nowym Jorku i Miami. Niezależnie od tego, czy szukasz nowej torby, czy ponadczasowej, jest torba Louis Vuitton, która pasuje do Twojej osobowości.

Pierścionki z szafirem – czym się charakteryzują?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *