MODA

Srebrny łańcuszek męski – czy panowie dalej będą w nim wyglądać „męsko”?

Czasy, w których biżuteria była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla kobiet, dawno już minęły. Obecnie w sklepach sieciowych, a także w domach jubilerskich coraz częściej spotykamy się z sekcją dedykowaną mężczyzną. Trudno sobie wyobrazić, by takie sekcje istniały kilkanaście lat temu. Wówczas najmniejszą ozdobę panowie traktowali jako zakwestionowanie ich męskości. Panowało bowiem dość stereotypowe przekonanie odnośnie tego, że biżuteria zarezerwowana tylko dla pań, gdyż podkreśla ona ich subtelność i wydobywa naturalny urok. Jednocześnie w dzisiejszych czasach – choć dalej można spotkać się z pewnymi obiekcjami- panowie coraz chętniej decydują się przyozdobić swoje szyje srebrnymi łańcuszkami. Zatem czy w dalszym ciągu z taką biżuterią można wyglądać „męsko”?

Srebrne łańcuszki – gadżet eleganckiego mężczyzny

Już dawno temu rozstaliśmy się z wizerunkiem panów w dresach i wyciągniętych bluzach. Oni sami obecnie zwracają znacznie większą uwagę na to jak się prezentują. Najlepszym dowodem na to są oczywiście polskie ulice, na których coraz częściej można spotkać mężczyzn w idealnie skompletowanych stylizacjach. Nie da się ukryć, że obecnie panowie stawiają na elegancję i klasę. Dresy odeszły w niepamięć i zostały zastąpione stylowymi jeansami, zaś czapki z daszkiem zostały wyparte przez… srebrne łańcuszki męskie! Coraz częściej to właśnie ta biżuteria zdobi szyje panów i co najważniejsze, prezentują się oni w niej wyjątkowo dobrze. Nie oszukujmy się- taki łańcuszek stał się hitem wśród dodatków męskich, a panowie zapomnieli o dawnych stereotypach. Obecnie łańcuszki są symbolem elegancji i dobrego stylu i co najważniejsze, nie ujmują panom nic z ich „męskości” więc ich ego nie zostanie podrażnione.

Srebrne łańcuszki dla panów podkreślą ich męskość

Panujące przekonanie, że biżuteria zarezerwowana jest tylko i wyłącznie dla kobiet, poniekąd było wyjątkowo krzywdzące. Mężczyźni przez lata unikali jak ognia biżuteryjnych dodatków, w obawie o to, by nie zostali oni potraktowani zbyt „kobieco”. Czasy jednak się zmieniły, a moda męska przeszła przez znaczącą rewolucję. Srebrny łańcuszek męski stał się dodatkiem, który tę męskość jeszcze podkreśla. Świetnie bowiem komponują się one z eleganckimi garniturami, czy nawet ze zwykłymi koszulami. Dodatkowo przyciągają one skutecznie uwagę płci przeciwnej, a to z pewnością dla wielu panów jest priorytetem. Można powiedzieć, że panowie noszący męską biżuterię z klasą i ze stylem stają się prawdziwymi trendsetterami i obiektem zachwytów. Nawet same kobiet podkreślają, że widząc mężczyznę z łańcuszkiem na szyi od raz zwracają na niego większą uwagę. Panowie mogą więc śmiało sprezentować sobie taką ozdobę, a ich „męskość” zostanie wyniesiona na znacznie wyższy poziom.

Jak wybierać srebrne łańcuszki męskie?

Wybór srebrnego łańcuszka męskiego tak naprawdę nie jest trudny. Najprostsze modele, stają się bowiem najlepszym rozwiązaniem. Panowie nie muszą silić się na wyjątkowo wyszukane rozwiązania i kupować łańcuszki wysadzane cyrkoniami lub innymi kamieniami. W zupełności wystarczy prosty łańcuszek z oczek lub w formie „wężyka”. Najważniejsze staje się jednak to, by odpowiednio dobrać jego rozmiar do obwodu szyi. Będzie również to zależne od tego, czy panowie decydują się na łańcuszek krótki, czy jednak chcą, by opadał nieco poza linię szyi. W sklepach jubilerskich jednak można spotkać się z prawdziwie nieograniczonym wyborem, więc panowie z pewnością znajdą idealny łańcuszek męski dla siebie. Taki gadżet doda im nie tylko męskości, ale także i klasyczności.

Jak właściwie wybrać idealne legginsy sportowe?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *