MODA

5 stylowych dodatków które powinien posiadać każdy mężczyzna

Ubiór wiele świadczy o człowieku, a dodatki pozwalają dodatkowo podkreślić wyjątkowość naszego stroju. O ile Panie często stosują dodatki, o tyle Panowie robią to już rzadziej. Warto jednak zadbać o to, by nasz ubiór był nie tylko kompletny, ale oddawał także nasz charakter.

Odpowiednio dopasowany zegarek

Podstawowym dodatkiem dla mężczyzny jest zegarek. Co prawda coraz częstszym widokiem są smartwatche lub opaski sportowe. Jednak stylowy zegarek mimo wszystko nadal pozostaje dobrze odbieranym dodatkiem, zwłaszcza jeśli ma charakterystyczny styl i świetnie się prezentuje. Przykładem mogą być zegarki Breitling z serii Aviator czy Navitimer, które nawiązują do lotnictwa. Wygląd tego typu zegarków przykuwa uwagę, a dodatkowo świetnie prezentują się jako element codziennego casualowego ubioru, jak i pasują do sportowej elegancji.

Bransoletki i sygnety

Biżuteria jest jak najbardziej także dla panów. Jeśli chcemy podkreślić swoje dłonie i przedramiona, dobrym wyborem będą dopasowane sygnety i bransoletki lub bransolety. W zależności od stylu ubioru jaki preferujemy może to być biżuteria wykonana ze skóry, stali chirurgicznej lub metali szlachetnych.Ważne, aby dobrać rozmiar do wielkości swojej dłoni i przedramienia do danego rodzaju ozdób.

Łańcuszki i zawieszki

Drugim elementem biżuteryjnym jest są łańcuszki i ewentualnie dołączone do nich zawieszki. Choć ten rodzaj biżuterii kojarzy się bardziej z kobietami, to wielu mężczyzn nosi nieco większe łańcuszki, a niekiedy dołącza do nich zawieszki. Warto zwrócić uwagę także na biżuterię wykonaną z drewna oraz lekkich kamieni.

Dopasowany pasek

Choć wielu panów traktuje go czysto użytkowo, to jego kolor oraz klamra mają duże znaczenie dla ogólnego odbioru stroju, jak i korelowania z pozostałymi dodatkami. W przypadku strojów codziennych dobrze sprawdzają się paski o jednolitym kolorze z zabudowana lub otwartą klamrą, o niewielkim rozmiarze. W przypadku garniturów najlepszym rozwiązaniem jest wybór paska który koresponduje z kolorem obuwia oraz paskiem zegarka.

Skórzane rękawiczki

Ten dodatek można nosić zarówno w okresie gdy na dworze panują niższe temperatury, jak i w okresie wiosenno-letnim. Ten dodatek jest bardzo praktyczny, ponieważ chroni w chłodniejsze dni przed zimnem, zaś w okresie letnim przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo kierowcy docenią skórzane rękawiczki o sportowym charakterze, za lepszy chwyt obręczy kierownicy oraz zmniejszenie możliwości uszkodzenia skóry na jej powierzchni, gdyż rękawiczki uniemożliwiają przedostanie się potu.

Jak właściwie wybrać idealne legginsy sportowe?

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *